GALATASARAY İLE MAGDEBURGER SİGORTA SPONSORLUK ANLAŞMASI İMZALADI

Galatasaray ile Magdeburger Sigorta sponsorluk anlaşması imzaladı
Galatasaray’ın Magdeburger Sigorta ile yaptığı sponsorluk anlaşması Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda yapılan törenle imzalandı.

Galatasaray ile köklü sigorta markası Magdeburger Sigorta arasında yapılan forma kol sponsorluğu anlaşması, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ile Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan ve Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar’ın katıldığı törende imzalandı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz yaptığı açıklamada

“Ülke olarak içinde bulunduğumuz zorluklara rağmen Galatasaray sponsor desteğini yitirmedi. 175 yıllık marka olan Magdeburger Sigorta ile sponsorluk anlaşması yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”
dedi.


“Türk sporuna desteğimiz devam edecek”

Gerçekleştirilen anlaşmanın önemine değinen

Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan şu açıklamayı yaptı:,

“Galatasaray uluslararası arenada başarısını kanıtlamış, Türkiye’nin lider futbol takımlarından. Sarı-kırmızılı kulübe sponsor olmaktan dolayı mutluyuz. Bu işbirliği bize büyük heyecan veriyor. Anlaşmanın, her iki tarafa daha büyük başarılar getireceğine inanıyorum ve uzun soluklu bir işbirliği olmasını diliyorum. Bor Holding ve Magdeburger Sigorta olarak Türk sporuna desteğimiz devam edecek.” dedi.
Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar da

“175 yıllık geçmişiyle dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasında yer alan Magdeburger Sigorta olarak ülkemize olan inancımızla hedeflerimizi büyütüyoruz. 2018’den beri Türkiye’de Bor Holding çatısı altında sürdürdüğümüz sigortacılık faaliyetlerimizde hedefimiz, tıpkı Galatasaray gibi her alanda yaptığımız işin en iyisini, herkesten daha iyi yapmak. Biz, milyonları peşinden koşturan sarı-kırmızılı renkler ile bir arada olmaktan gurur duyuyoruz."

açıklamasını yaptı.

Magdeburger Sigorta Hakkında: Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kurulmuş ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 2018 yılından bu yana sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine hedeflerini büyüterek devam eden Magdeburger Sigorta, %100 yerli sermayeli olan BOR Holding iştirakidir.

Magdeburger Galatasaray
Magdeburger GalatasarayGazete Manteşleri

Hürriyet - Cimboma yeni sponsor


Milliyet - Aslan'a yeni sponsor


Sabah - Forma kol sponsorluğu


Sözcü - Forma kol sponsoru Magdeburger Sigorta

Magdeburger Sigorta 175 yaşında

Modern sigortacılığın temellerini atan kuruluşlardan olan Magdeburger Sigorta, kuruluşunun 175.yılını çalışanlarıyla birlikte kutladı.

Kurulduğu 2 Eylül 1844 tarihinden itibaren sigortacılık sektörüne getirdiği pek çok yenilik ile dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasında yer alan Magdeburger Sigorta, 175. yılını çalışanlarıyla İstanbul Beykoz Kundura Fabrikası’nda kutladı.

“Sizin için Buradayız” sloganı ile 2018’den beri Türkiye’deki sigortacılık faaliyetlerine Bor Holding çatısı altında devam eden Magdeburger Sigorta’nın Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar, şirketin yerel ve global çaptaki 175 yıllık tarihindeki dönüm noktalarını çalışanlarıyla paylaştı. “Bu ülkeye olan inancımızla hedeflerimizi büyütüyoruz.” diyen Zafer Uçar, “Bu yolculuğumuzda hedefimiz, vatan sevgimizle ülke ekonomisine katkıyı, çalışanlarımızın eğitimini ve gelişimini, doğaya ve tüm canlılara saygıyı ön planda tutarak, güçlü acente yapımızla yaptığımız işin en iyisini ve herkesten daha iyisini yapmak.” şeklinde konuştu.

Arkasında 175 yılı geride bırakan Magdeburger Sigorta’nın, imparatorlukların çöküşünden, yeni devletlerin kuruluşuna, modern dünyaya yön veren icatların ortaya çıkışından, toplumları şekillendiren pek çok sosyo-ekonomik olaya kadar tarihe tanıklık etmiş önemli bir hafıza olduğunun altını çizen Uçar, bu köklü markaya yakışır şekilde, güçlü acente yapısı ve iş yapış şekilleriyle tüm Türkiye’de yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran sigortacılık ürünlerini sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Magdeburger Sigorta Hakkında:

Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kurulmuş ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 2018 yılından bu yana BOR Holding iştiraki olan Magdeburger Sigorta, sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine hedeflerini büyüterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Bilgi için:
Nazlı Toprak - Magdeburger Sigorta Pazarlama ve İletişim Danışmanı
nazli.toprak@magdeburger.com.tr

Magdeburger Sigorta Ankara, Adana ve İzmir’de acenteleriyle buluştu

Magdeburger Sigorta, 20-26 Haziran tarihleri arasında düzenlediği 3 acente bölge toplantısı ile İç Anadolu, Güneydoğu-Doğu Anadolu ve Ege Bölgeleri’ndeki acenteleriyle bir araya geldi. “Sizin için Buradayız” teması ile düzenlenen Magdeburger Acenteler Bölge Toplantılarında sigorta sektörünün bugünü ve geleceği değerlendirildi. Toplantılarda Magdeburger Sigorta’nın tüm yöneticileriyle bir araya gelen acenteler, düzenlenen çalıştaylarda iş yapış süreçlerini gözden geçirerek müşterilere daha kaliteli ve yenilikçi hizmet sunmak için yol haritalarını tazelediler. Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Zafer Uçar, toplantılarda şirketin yerel ve global çaptaki 175 yıllık tarihi hakkında bilgi verdi. Magdeburger Sigorta’nın köklü marka gücünün yanı sıra sigortacılık ve finans sektörlerinde tecrübeli bir kadroya da sahip olduğunu belirten Zafer Uçar; “Acente ve iş ortaklarımız ile sigortacılığın tüm branşlarında güvenilir ve kaliteli hizmet sağlayabilmek üzere yola çıktık. Bu yolculuğumuzda önceliğimiz, sigorta sektörüne ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak için Türkiye çapındaki tüm acentelerimiz, iş ortaklarımız ve sigortalılarımız ile birlikte çalışmak. Bu nedenle tüm iş süreçlerimizi oluştururken kendimizi acentelerimizin ve sigortalılarımızın yerine koyarak hareket etmekteyiz” şeklinde konuştu. Güçlü acente ağı ile yüz yüze iletişime ek olarak, onlardan gelen istek ve görüşlere de büyük önem verdiklerinin altını çizen Uçar, amaçlarının acente sayılarını çok hızlı şekilde arttırmak değil, güçlü acente yapısı ve iş yapış şekilleriyle tüm Türkiye’de yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran ürün ve hizmetler sunmak olduğunu belirtti.

Magdeburger Sigorta Hakkında:

Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kurulmuş ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 2018 yılından bu yana BOR Holding iştiraki olan Magdeburger Sigorta, sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine hedeflerini büyüterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Bilgi için:
Nazlı Toprak - Magdeburger Sigorta Pazarlama ve İletişim Danışmanı
nazli.toprak@magdeburger.com.tr

Operasyonel filo kiralama sektöründe faaliyet gösteren Borlease Grup, Magdeburger Sigorta'yı Allianz'dan satın aldı. "Magdeburger Sigorta, tüm sigorta branşlarında en kısa zamanda faaliyetlerine başlayacak."

Yüzde 100 yerli sermayeli bir grup olarak Türkiye'de yatırımlarına devam ettiklerini ve Magdeburger Sigorta’yı sektörde önemli bir konuma getirmeyi hedeflediklerini belirten Borlease Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan, “Faaliyet gösterdiğimiz sektörler sigortacılık sektörünün en önemli bileşenlerinden oluşuyor. Gerçekleştirdiğimiz satın almayla fiyat rekabetinin yanı sıra sunduğumuz hizmet ve teminat içerikleriyle birlikte hızlı, girişimci ve yenilikçi yapımızla daha geniş kitlelerin sigorta sistemine dahil olmasını hedefliyoruz. Gücümüzü ve deneyimimizi, yeni hedeflerimizi gerçekleştirmek ve uluslararası arenada ülkemizi temsil etmek için ortaya koyuyoruz. Bu nedenle bu konudaki deneyim ve başarımız bizi sigortacılık alanında daha büyük bir yatırım yapma noktasına getirdi” dedi.

Türkiye’nin, dünya ekonomisi içerisinde yaklaşık %1’lik paya sahipken, dünya sigorta piyasası içerisindeki payının binde 3 civarında olduğunu belirten Hancan, “Bu rakamlar dikkate alındığında Türkiye olarak bu alanda gidilecek çok yolumuz olduğunu düşünüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz satın almayla fiyat rekabetinin yanı sıra sunduğumuz hizmet ve teminat içerikleriyle birlikte hızlı, girişimci ve yenilikçi yapımızla daha geniş kitlelerin sigorta sistemine dahil olmasını hedefliyoruz. Gücümüzü ve deneyimimizi, yeni hedeflerimizi gerçekleştirmek ve uluslararası arenada ülkemizi temsil etmek için ortaya koyuyoruz” diye konuştu.

Magdeburger Sigorta, güçlü altyapıya sahip acente ağıyla kısa sürede aktif olarak faaliyetlerine başlayacak.