Magdeburger Sigorta, İMM sigortası teminatını artırdı

Magdeburger Sigorta’da Genişletilmiş İMM Teminatı 10 Milyon TL!

Magdeburger Sigorta, kasko sigortasında İMM teminat limitini 10 Milyon TL’ye çıkardı. Genişletilmiş İMM Teminatı kapsamında, Magdeburger kasko sigortalarında İMM teminat limiti maddi/bedeni ayrımı yapılmaksızın, manevi tazminat talepleri dahil olmak üzere 10 milyon TL’ye kadar karşılayacak şekilde yükseltildi. Bu teminat otomobil, kamyonet ve çekici kullanım tarzı için geçerli olacak. Bu değişiklik kapsamında manevi tazminat da Magdeburger Sigorta tarafından %100 karşılanacak.


İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası (İMM) Nedir?

Kullanıcıların kasko sigortaları ile beraber, talepleri üzerine oluşturabilecekleri İhtiyari Mali Mesuliyet (İMM) sigortası, araç sahibinin üçüncü kişilere vereceği zarar ile ilgilidir. Üçüncü kişiye verilecek maddi, bedensel zararların zorunlu trafik sigortası kapsamının dışında kalan kısmını karşılamakla yükümlü olan ek teminat, motorlu kara taşıtları için geçerlidir.


Trafik sigortasının herhangi bir kaza anında karşılayacağı hasar ödemesinin üstünde çıkacak tutarı sigorta şirketleri karşılamıyor ve bu noktada mağdur olunmaması için İhtiyari Mali Mesuliyet klozunun limitinin artırılması gerekiyor. Günümüzde yedek parça fiyatlarının yüksek olması nedeniyle küçük bir kazada bile yüksek masraflar ortaya çıkabiliyor. Trafik sigortası poliçesi ya da kasko sigortasına İhtiyari Mali Mesuliyet ekletilirse hem maddi hem de manevi ortaya çıkacak olumsuzluklar için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalınmıyor.


Zorunlu trafik sigortasının karşı araçta tamamını karşılamadığı maddi hasarın, kapsamı aşan tutarını tazmin eden İMM, zorunlu trafik sigortasının limitlerinin üzerindeki zararları da karşılıyor. Tüm şehirlerde olası risklere karşı sunulan geniş teminatlar, trafikte içinizin rahat etmesini ve kaza durumunda karşı tarafın hasarını gidermeyi sağlıyor. Halihazırda var olan kasko poliçelerine de ihtiyari mali mesuliyet teminatı sonradan eklenebiliyor.

Magdeburger Sigorta’ya 2 yeni Genel Müdür Yardımcısı atandı

Magdeburger Sigorta, stratejik iş hedeflerine ulaşmak ve müşteri potansiyelini etkin şekilde yönetmek için yeni organizasyon çalışmalarına devam ediyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde 2 yeni Genel Müdür Yardımcısı ataması yapılmıştı. Bu yeni yapılanmanın son aşaması olarak Kâmil Demirel, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.


Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kâmil Demirel, “Magdeburger Sigorta ailesine katılarak 30 yıla yaklaşan sigortacılık deneyimimi değerli çalışma arkadaşlarımız ve acentelerimizle paylaşacak olmaktan dolayı heyecan ve gurur duyuyorum. Genel Müdürümüz Zafer Uçar ve dinamik ekibimizle birlikte önümüzdeki dönemde birçok başarılı projeye imza atacağımıza inanıyorum. Magdeburger Sigorta, farklı ürün ve hizmetlerinin yanı sıra yol arkadaşları olan kıymetli acenteleri ile meydana getirdiği güçlü sinerjiyle de önümüzdeki yıllarda sektörde adından daha çok söz ettirecek” dedi.


Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Zafer Uçar ise atamaya ilişkin yapmış olduğu açıklamada; “Kâmil Demirel’in ülkenin birçok bölgesinde farklı pozisyonlarda çalışarak kazandığı satış-pazarlama, proje üretim/yönetim deneyimleri ve kurmuş olduğu güçlü acente ilişkileri sonucunda elde ettiği başarının şirketimizde de devam edeceğini görüyorum. Geçmiş tecrübeleri ile Magdeburger Sigorta’nın hedeflerine ulaşmasında önemli katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.


Kâmil Demirel, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Mühendisliği Lisans bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Sigorta’da 1992 yılında iş hayatına başladı. Demirel, 29 yıl boyunca Anadolu Sigorta’da Marmara, Batı Anadolu, Karadeniz, Orta Karadeniz ve Kadıköy Bölge Müdürlüklerinde görev yaptı. Son 15 yılda sırasıyla Karadeniz, Marmara ve Kadıköy Bölge Müdürü olarak görev yapan Demirel; en son olarak Bölgeler Koordinatörü unvanı ile emekliye ayrıldı.

Magdeburger Sigorta’ya 2 yeni Genel Müdür Yardımcısı atandı

Magdeburger Sigorta, stratejik iş hedeflerine ulaşma yolunda artan müşteri potansiyelini doğru ve etkin şekilde yönetmek, aynı zamanda hasar anında müşteri ihtiyaçlarına hızla yanıt veren şirket konumunu güçlendirmek amacıyla yeni bir Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonu oluşturdu. Yeni oluşturulan Hasar ve Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna Alpaslan Tanrıver atanırken, İlkay Demirel Teknik ve Bilgi Teknolojileri Departmanlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.


Alpaslan Tanrıver, Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel çalışma hayatına Anadolu Sigorta’da başladı. 19 yılı aşkın süreyle Anadolu Sigorta’da Hasar müdürlüğü ve projelerde yönetici olarak çalışan Tanrıver, 2017 yılında Güneş Sigorta’ya Hasar ve Lojistik Gözetim Müdürü olarak geçti. Ardından Magdeburger Sigorta’da göreve başlayan Tanrıver, Kasım 2019’dan bu yana Hasar ve Lojistik Direktörü olarak görev yapıyordu.


İlkay Demirel, Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde “Mühendisler için İşletme Yönetimi” alanında tamamlayan Demirel, profesyonel çalışma hayatına 1995 yılında Anadolu Sigorta’da uzman yardımcısı olarak başladı. Anadolu Sigorta’da 2018 yılına kadar Reasürans, Kurumsal Sigortacılık, Sorumluluk ve Havacılık Sigortaları müdürlüklerinde yöneticilik pozisyonlarında çalışan Demirel, 2019 yılında bir reasürans ve sigorta brokerliği şirketinde Direktör olarak görev yaptı. Aralık 2019’dan bu yana Magdeburger Sigorta Reasürans ve Kurumsal Riskler Müdürü olarak görev yapıyordu.

Avantajlı araç kiralama Magdeburger Sigorta’da!

Magdeburger Sigorta poliçesi sahipleri, poliçe süresi boyunca araç kiralamalarını avantajlı yapıyor. Sixt rent a car'dan yapılan 2 gün ve üzeri araç kiralamanın 1 günü Magdeburger Sigorta’dan hediye. Kampanya, Magdeburger Kasko, Trafik , Dopdolu Ferdi Kaza Koltuk, Aslan Genişletilmiş Kasko, Konut, Zorunlu Deprem Sigortası, Ferdi Kaza, Hekim Mesleki Sorumluluk, Can Dostum, Ferdi Kaza Koltuk, Seyahat Sağlık, Tamamlayıcı Sağlık, Tehlikeli Hastalıklar, Özel Sağlık , Seyahat Sağlık ve Yabancı Sağlık Sigortası poliçeleri için geçerlidir.


Araç kiralama kampanyasından faydalanmak için tıklayınız.
SIXT rent a car şubeleri için lütfen tıklayın.

Kampanya Katılım Koşulları:

  • Kampanya kapsamına 9 Nisan tarihi itibari ile tanzim edilen sigorta poliçeleri dahildir.
  • Her müşteri kampanyadan bir kez ve poliçe numarası ile yararlanabilir.
  • Kampanya poliçe süresi boyunca geçerlidir, poliçe süresi sonrasında kampanya geçersiz sayılmaktadır.
  • Kampanyadan belirtilen tarihlerde Magdeburger Sigorta ürünlerinde sigorta ettiren sıfatına sahip gerçek kişi müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Kampanya kiralama işlemi sırasında SIXT rent a car görevlisine poliçe numarasının iletilmesi halinde geçerlidir.
  • Online kiralama sırasında poliçe numarası ya da TC kimlik numarası belirtmek zorunludur/li>
  • Kampanya kapsamında, SIXT rent a car kaynaklı meydana gelebilecek olumsuzluklardan Magdeburger Sigorta sorumlu olmayacaktır.
  • Magdeburger Sigorta, kampanya koşullarında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
Magdeburger Galatasaray

Sigorta dünyasının köklü markası Magdeburger Sigorta, Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımının forma sırt sponsoru oldu. Magdeburger Sigorta, Galatasaray’a önümüzdeki 2 sezon için toplam 18 milyon TL’yi aşan katkı sağlayacak.

 

Sigorta dünyasının köklü markası Magdeburger Sigorta, Galatasaray ile 2 yıllık sponsorluk anlaşması imzalayarak, 2020-21 ve 2021-22 sezonlarında Galatasaray’ın forma sırt sponsoru oldu. Anlaşma kapsamında Magdeburger markası iki sezon boyunca Galatasaray’ın formasının sırtında yer alacak. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda düzenlenen basın toplantısı ve imza töreninde Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan, Bor Holding Yönetim Kurulu Üyesi Müge Çetin, Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar yer aldı.

 

Yapılan anlaşmayla ilgili açıklama yapan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Geçtiğimiz sezon forma kol sponsorumuz olan Magdeburger Sigorta yeni sezonda forma sırt sponsorumuz olarak bize katkı vermeye devam edecek. Sigorta sektöründe 175 yılı aşkın tecrübesi olan  Magdeburger Sigorta ile 2 sezon için  anlaşma yaptık. Bu sözleşme toplamda 18 milyonu TL’yi  aşan bir rakama denk geliyor. Galatasaray taraftarlarının değer verdiği, sevdiği herşeyi Magdeburger Sigorta gibi güçlü bir kurum aracılığı ile güvence altına almalarını rica ederim. Bu önemli ve değerli anlaşmanın Galatasaray camiamıza ve Türk futboluna hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

 

Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar ise “Konuşmama başlamadan önce 17 Ağustos Depremi’nde hayatını kaybeden yurttaşlarımıza  rahmetle anıyorum. Benzeri felaketlerin hiç yaşanmaması temennisiyle herkesi deprem gibi doğal afetlere karşı hazırlıklı olmaya çağırıyorum. 175 yıllık geçmişiyle sigorta dünyasının köklü markalarından biri olan Magdeburger Sigorta olarak, Türk futbolunun öncü kulüplerinden Galatasaray’ın ana sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Her alanda yaptığımız işin en iyisini yapmak, bizim Galatasaray ile en önemli ortak noktamız. İlklerin ve enlerin takımı Galatasaray’ın yeni sezonda yazacağı başarı hikayesinin bir parçası olmak bizim için en büyük ödül olacak.” şeklinde konuştu.

Sigorta dünyasının köklü markası Magdeburger Sigorta

176 yıldır sigortacılık sektöründe yenilikçi hizmet ve çözümleriyle faaliyet gösteren Magdeburger Sigorta, 2018 yılından itibaren Bor Holding iştiraki olarak sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine devam ediyor.

 

Bor Holding hakkında:

Bor Holding’in temelleri, 2013 yılında Borlease Otomotiv’in kurulmasıyla atıldı. Daha sonra sırasıyla Ayka Sigorta, Alesta Sigorta, Tardigrad ve Magdeburger Sigorta faaliyete geçti. SIXT Türkiye’yi bünyesine kattı. 2019 yılı Ocak ayı itibarıyla otomotiv, yazılım ve sigortacılık yatırımlarının sinerjisini artırabilmek amacıyla tüm markalar Bor Holding çatısı altında hizmet vermeye başladı. https://www.borholding.com.tr/

 

Magdeburger Sigorta hakkında:

Magdeburger Sigorta, 176 yıldır sigortacılık sektöründe yenilikçi hizmet ve çözümleriyle faaliyet gösteriyor. Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kuruldu ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 1906 Büyük San Francisco depremi dahil Avrupa ve ABD’de pek çok felakette sigortalılarının yanında oldu. Magdeburger Sigorta, 2018 yılından itibaren Bor Holding iştiraki olarak sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine devam ediyor.https://www.magdeburger.com.tr/

 

Bilgi için:

Selim Zeytinoğlu/ BN Stratejik İletişim / selim.zeytinoglu@bniletisim.com

GALATASARAY İLE MAGDEBURGER SİGORTA SPONSORLUK ANLAŞMASI İMZALADI

Galatasaray ile Magdeburger Sigorta sponsorluk anlaşması imzaladı
Galatasaray’ın Magdeburger Sigorta ile yaptığı sponsorluk anlaşması Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda yapılan törenle imzalandı.

Galatasaray ile köklü sigorta markası Magdeburger Sigorta arasında yapılan forma kol sponsorluğu anlaşması, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ile Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan ve Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar’ın katıldığı törende imzalandı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz yaptığı açıklamada

“Ülke olarak içinde bulunduğumuz zorluklara rağmen Galatasaray sponsor desteğini yitirmedi. 175 yıllık marka olan Magdeburger Sigorta ile sponsorluk anlaşması yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”
dedi.


“Türk sporuna desteğimiz devam edecek”

Gerçekleştirilen anlaşmanın önemine değinen

Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan şu açıklamayı yaptı:,

“Galatasaray uluslararası arenada başarısını kanıtlamış, Türkiye’nin lider futbol takımlarından. Sarı-kırmızılı kulübe sponsor olmaktan dolayı mutluyuz. Bu işbirliği bize büyük heyecan veriyor. Anlaşmanın, her iki tarafa daha büyük başarılar getireceğine inanıyorum ve uzun soluklu bir işbirliği olmasını diliyorum. Bor Holding ve Magdeburger Sigorta olarak Türk sporuna desteğimiz devam edecek.” dedi.
Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar da

“175 yıllık geçmişiyle dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasında yer alan Magdeburger Sigorta olarak ülkemize olan inancımızla hedeflerimizi büyütüyoruz. 2018’den beri Türkiye’de Bor Holding çatısı altında sürdürdüğümüz sigortacılık faaliyetlerimizde hedefimiz, tıpkı Galatasaray gibi her alanda yaptığımız işin en iyisini, herkesten daha iyi yapmak. Biz, milyonları peşinden koşturan sarı-kırmızılı renkler ile bir arada olmaktan gurur duyuyoruz."

açıklamasını yaptı.

Magdeburger Sigorta Hakkında: Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kurulmuş ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 2018 yılından bu yana sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine hedeflerini büyüterek devam eden Magdeburger Sigorta, %100 yerli sermayeli olan BOR Holding iştirakidir.

Magdeburger Galatasaray
Magdeburger GalatasarayGazete Manteşleri

Hürriyet - Cimboma yeni sponsor


Milliyet - Aslan'a yeni sponsor


Sabah - Forma kol sponsorluğu


Sözcü - Forma kol sponsoru Magdeburger Sigorta
Magdeburger Sigorta 175 yaşında

Modern sigortacılığın temellerini atan kuruluşlardan olan Magdeburger Sigorta, kuruluşunun 175.yılını çalışanlarıyla birlikte kutladı.

Kurulduğu 2 Eylül 1844 tarihinden itibaren sigortacılık sektörüne getirdiği pek çok yenilik ile dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasında yer alan Magdeburger Sigorta, 175. yılını çalışanlarıyla İstanbul Beykoz Kundura Fabrikası’nda kutladı.

“Sizin için Buradayız” sloganı ile 2018’den beri Türkiye’deki sigortacılık faaliyetlerine Bor Holding çatısı altında devam eden Magdeburger Sigorta’nın Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar, şirketin yerel ve global çaptaki 175 yıllık tarihindeki dönüm noktalarını çalışanlarıyla paylaştı. “Bu ülkeye olan inancımızla hedeflerimizi büyütüyoruz.” diyen Zafer Uçar, “Bu yolculuğumuzda hedefimiz, vatan sevgimizle ülke ekonomisine katkıyı, çalışanlarımızın eğitimini ve gelişimini, doğaya ve tüm canlılara saygıyı ön planda tutarak, güçlü acente yapımızla yaptığımız işin en iyisini ve herkesten daha iyisini yapmak.” şeklinde konuştu.

Arkasında 175 yılı geride bırakan Magdeburger Sigorta’nın, imparatorlukların çöküşünden, yeni devletlerin kuruluşuna, modern dünyaya yön veren icatların ortaya çıkışından, toplumları şekillendiren pek çok sosyo-ekonomik olaya kadar tarihe tanıklık etmiş önemli bir hafıza olduğunun altını çizen Uçar, bu köklü markaya yakışır şekilde, güçlü acente yapısı ve iş yapış şekilleriyle tüm Türkiye’de yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran sigortacılık ürünlerini sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Magdeburger Sigorta Hakkında:

Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kurulmuş ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 2018 yılından bu yana BOR Holding iştiraki olan Magdeburger Sigorta, sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine hedeflerini büyüterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Bilgi için:
Nazlı Toprak - Magdeburger Sigorta Pazarlama ve İletişim Danışmanı
nazli.toprak@magdeburger.com.tr

Magdeburger Sigorta Ankara, Adana ve İzmir’de acenteleriyle buluştu

Magdeburger Sigorta, 20-26 Haziran tarihleri arasında düzenlediği 3 acente bölge toplantısı ile İç Anadolu, Güneydoğu-Doğu Anadolu ve Ege Bölgeleri’ndeki acenteleriyle bir araya geldi. “Sizin için Buradayız” teması ile düzenlenen Magdeburger Acenteler Bölge Toplantılarında sigorta sektörünün bugünü ve geleceği değerlendirildi. Toplantılarda Magdeburger Sigorta’nın tüm yöneticileriyle bir araya gelen acenteler, düzenlenen çalıştaylarda iş yapış süreçlerini gözden geçirerek müşterilere daha kaliteli ve yenilikçi hizmet sunmak için yol haritalarını tazelediler. Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Zafer Uçar, toplantılarda şirketin yerel ve global çaptaki 175 yıllık tarihi hakkında bilgi verdi. Magdeburger Sigorta’nın köklü marka gücünün yanı sıra sigortacılık ve finans sektörlerinde tecrübeli bir kadroya da sahip olduğunu belirten Zafer Uçar; “Acente ve iş ortaklarımız ile sigortacılığın tüm branşlarında güvenilir ve kaliteli hizmet sağlayabilmek üzere yola çıktık. Bu yolculuğumuzda önceliğimiz, sigorta sektörüne ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak için Türkiye çapındaki tüm acentelerimiz, iş ortaklarımız ve sigortalılarımız ile birlikte çalışmak. Bu nedenle tüm iş süreçlerimizi oluştururken kendimizi acentelerimizin ve sigortalılarımızın yerine koyarak hareket etmekteyiz” şeklinde konuştu. Güçlü acente ağı ile yüz yüze iletişime ek olarak, onlardan gelen istek ve görüşlere de büyük önem verdiklerinin altını çizen Uçar, amaçlarının acente sayılarını çok hızlı şekilde arttırmak değil, güçlü acente yapısı ve iş yapış şekilleriyle tüm Türkiye’de yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran ürün ve hizmetler sunmak olduğunu belirtti.

Magdeburger Sigorta Hakkında:

Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kurulmuş ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 2018 yılından bu yana BOR Holding iştiraki olan Magdeburger Sigorta, sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine hedeflerini büyüterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Bilgi için:
Nazlı Toprak - Magdeburger Sigorta Pazarlama ve İletişim Danışmanı
nazli.toprak@magdeburger.com.tr

Operasyonel filo kiralama sektöründe faaliyet gösteren Borlease Grup, Magdeburger Sigorta'yı Allianz'dan satın aldı. "Magdeburger Sigorta, tüm sigorta branşlarında en kısa zamanda faaliyetlerine başlayacak."

Yüzde 100 yerli sermayeli bir grup olarak Türkiye'de yatırımlarına devam ettiklerini ve Magdeburger Sigorta’yı sektörde önemli bir konuma getirmeyi hedeflediklerini belirten Borlease Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan, “Faaliyet gösterdiğimiz sektörler sigortacılık sektörünün en önemli bileşenlerinden oluşuyor. Gerçekleştirdiğimiz satın almayla fiyat rekabetinin yanı sıra sunduğumuz hizmet ve teminat içerikleriyle birlikte hızlı, girişimci ve yenilikçi yapımızla daha geniş kitlelerin sigorta sistemine dahil olmasını hedefliyoruz. Gücümüzü ve deneyimimizi, yeni hedeflerimizi gerçekleştirmek ve uluslararası arenada ülkemizi temsil etmek için ortaya koyuyoruz. Bu nedenle bu konudaki deneyim ve başarımız bizi sigortacılık alanında daha büyük bir yatırım yapma noktasına getirdi” dedi.

Türkiye’nin, dünya ekonomisi içerisinde yaklaşık %1’lik paya sahipken, dünya sigorta piyasası içerisindeki payının binde 3 civarında olduğunu belirten Hancan, “Bu rakamlar dikkate alındığında Türkiye olarak bu alanda gidilecek çok yolumuz olduğunu düşünüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz satın almayla fiyat rekabetinin yanı sıra sunduğumuz hizmet ve teminat içerikleriyle birlikte hızlı, girişimci ve yenilikçi yapımızla daha geniş kitlelerin sigorta sistemine dahil olmasını hedefliyoruz. Gücümüzü ve deneyimimizi, yeni hedeflerimizi gerçekleştirmek ve uluslararası arenada ülkemizi temsil etmek için ortaya koyuyoruz” diye konuştu.

Magdeburger Sigorta, güçlü altyapıya sahip acente ağıyla kısa sürede aktif olarak faaliyetlerine başlayacak.