0850 808 26 24
Magdeburger’den Kasko Sigortası: KaskolaMAG

Trafik kazaları, her insanın başına gelebilecek talihsiz durumlardan biridir. Kaza riski barındıran karayollarında araba sürerken kendiniz ve sevdikleriniz kadar aracınızı da teminat altına almanız son derece önemlidir.

Bu kapsamda başvurulacak sigorta ise kasko sigortasıdır. Magdeburger Sigorta, “KaskolaMAG” adını verdiği kasko hizmetinde sizlere birçok ayrıcalığı bir arada sunar. KaskolaMAG hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

KaskolaMAG Nedir?  

KaskolaMAG, diğer kasko ürünlerine kıyasla %30’a varan fiyat avantajı sunan özel servis kullanımlı bir kasko ürünüdür. Bu yeni nesil Magdeburger kasko sigortası, poliçe sahiplerine çeşitli avantajlar sunan bir hizmettir. Ayrıca anlaşmalı MAG Servis ağı ile poliçe sahipleri Magdeburger Sigorta kapsamında güvenli onarım imkânına sahip olur.

Magdeburger Sigorta MAG Servisler: 

MAG Servisler, Magdeburger Sigorta’nın kefil olduğu, sahipleri ve çalışanlarıyla birebir temas kurularak özenle seçilen araç servisleridir. Yüksek standartlı hizmet anlayışı ile MAG servislerin, müşteri memnuniyeti sağlayan, iletişimi kuvvetli ve kaliteli hizmet sunan yerler olmasına çok özen gösterilmektedir. Magdeburger Sigorta şu ana kadar 46 ilde 62 MAG Servis açılışı gerçekleştirmiştir. Önümüzdeki dönemde bu sayı artırmaya devam edecektir.

Magdeburger Sigorta KaskolaMAG Avantajları Nelerdir?

Magdeburger Kasko Sigortası kapsamında geliştirilen KaskolaMAG poliçesinin sunduğu birçok avantaj mevcuttur. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir:

  • Hasar sonrası araç onarımı MAG Servislerde yapıldığında hasarsızlık indirimi korunur.
  • Aracın çalınması veya pert olması söz konusu ise sürücünün ulaşım masrafları karşılanır (ek teminat ile).
  • Aracınızın tamir süresi boyunca ikame araç hizmeti mevcuttur (Yurt dışı parça tedarik süreci hariç ve poliçede ikame araç teminatı bulunan poliçelerde geçerlidir).
  • Magdeburger sigorta garantisi ve güveni mevcuttur.
  • Mekanik bakım sonrası onarım indirimi vardır. 

Magdeburger Sigorta KaskolaMAG’ı Diğer Kasko Hizmetlerinden Ayıran Özellikler Nelerdir?

Kasko sigortası, trafikte karşılaşabileceğiniz hasar ve kazalara karşı aracınızı korumaya alan bir sigorta çeşididir. Karayollarında meydana gelmesi muhtemel kazalara karşı aracı güvence altına almak için kasko sigortası tercih edilir.

Bu sayede hasar ve kaza durumunda oluşacak maddi kayıplar telafi edilebilir. Standart kasko sigortasının sunduğu ayrıcalıkların yanı sıra KaskolaMAG’ın en önemli özelliği MAG servisler ile sunduğu hizmettir. Bu hizmetin kapsamı ise şu şekildedir:

  • Yetkili servisler genellikle parça onarımı yerine parça değişimi yoluna giderken MAG Servislerde onarılabilecek parçalar özenle elden geçirilir. Böylece araç üzerinde onarım tutarı daha makul seviyede kalırken bir yandan da yurt dışından parça temini gerçekleşmeyeceğinden milli servetin korunmasına destek olunmaktadır.
  • MAG Servislerde yapılan tüm onarımlar Magdeburger Sigorta garantisi kapsamında yapılır. Talep edilmesi durumunda onarılan aracın sigortalıya onarım ili sınırları içerisinde vale aracılığı ile teslim edilmesi sağlanabilir.

Magdeburger Kasko Sigortası KaskolaMAG’a Nasıl Başvurulur?  

Magdeburger Kasko Sigortası ile yüksek güvence sunulur.  Cam muafiyetine ve onarım sırasınca sınırsız ikame araç seçeneğine kadar birçok ek avantaj ile güvencenizi artırmanız mümkündür.  Magdeburger Sigorta KaskolaMAG sigortasının avantajlı tekliflerine ulaşmak için size en yakın acenteye ulaşabilirsiniz.

Magdeburger Kasko Sigortası KaskolaMAG ve MAG Servisleri hakkında merak edilen birçok konuyu sizlerle paylaştık. Hizmetler ve avantajlı poliçeler hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ya da iletişim kanallarımız üzerinden bizimle temas kurabilirsiniz.


BENZER YAZILAR

Ehliyet Yenileme Ücreti Ne Kadar, Gerekli Belgeleri Neler?

Ehliyet Yenileme Ücreti Ne Kadar, Gerekli Belgeleri Neler?

Magdeburger Sigorta olarak bu yazımızda, ehliyet yenileme süreci hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

Köprü ve Otoyol Geçiş Ücretleri 2024

Köprü ve Otoyol Geçiş Ücretleri 2024

Magdeburger Sigorta olarak bu yazımızda, otoyol ücretleri ve köprü geçiş ücretlerini sizler ile paylaşacağız.

ÖTV İndirimi Nedir? ÖTV İndirim Oranları Ne Kadar?    

ÖTV İndirimi Nedir? ÖTV İndirim Oranları Ne Kadar?    

Magdeburger Sigorta olarak bu yazımızda, ÖTV indirimi ne zaman yapılır, ÖTV indirimi 2024 kapsamı ve ÖTV indirimli araçlar hakkında da merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

Araç Hasar Kaydı Sorgulama

Araç Hasar Kaydı Sorgulama

Magdeburger Sigorta olarak bu yazımızda, araç hasar sorgulama ve araç kaza sorgulama konuları hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

Plaka Yenileme ve Değiştirme Rehberi  

Plaka Yenileme ve Değiştirme Rehberi  

Magdeburger Sigorta olarak bu yazımızda, plaka değiştirme ve yenileme ücreti 2024’te ne kadar ve plaka yaptırma hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

Acente Bul
Magdeburger Sigorta