0850 808 26 24

KOMBİ, KLİMA ve PETEK BAKIMI

Kombi, Klima Bakım ve Petek Temizliği Bakım işlemi kapsamında aşağıda yer alan hizmetler poliçe vadesi içerisinde bir defaya mahsus olarak ücretsiz olarak yapılmaktadır.

KOMBİ BAKIMI:

Çalışır durumdaki ve garanti süresi bitmiş ev tipi kombiye yapılır.

PETEK BAKIMI:

Kombiden basılan basınçlı su ile petekler arası devir daim işlemi yapılarak kirli su boşaltılarak işlem gerçekleştirilir. Petek temizliği işleminde ilaçlı su kullanılmamaktadır. Garanti süresi bitmiş ve çalışır durumdaki, arızası olmayan ürünlere hizmet verilmektedir.

Merkezi sistem, kazan tipi, şofben ve yerden ısıtma sistemleri kapsam dışıdır.

KLİMA BAKIMI:

Garanti süresi bitmiş ve çalışır durumdaki ev/salon tipi klimalar için (yanlızca poliçede adresi belirtilen konutta bulunan 1 adet klima için geçerlidir) geçerli olup, bakımda aşağıdaki işlemler yer alır.

YÜRÜYEN HAŞERE İLAÇLAMA:

Sigortalının konutunda ve sigortalının talep etmesi ile Anlaşmalı haşere temizlik ve ilaçlama şirketlerinden yılda 1 kez ücretsiz olarak yürüyen haşere kontrolü ve temizliği hizmeti sağlanacaktır.

Yürüyen Haşere Kontrolü ve Temizliği

Sağlanacak olan hizmette hedeflenen haşereler hamam böcekleri, karınca, gümüşçün, yer kınkanatlılarıdır. Pire, kene, tahtakurusu, akrep, akar ve depo edilmiş ürün haşerelerinin kontrolü ayrı bir uygulama gerektirdiğinden periyodik hizmette kapsam dışıdır. Anlaşmalı kurum içerisinde yer alan Haşere kontrol uzmanımız, garantili hizmet kapsamı dışında kalan herhangi bir böcek problemi durumunda, öneri ve tavsiyelerde bulunur.

Haşere Uzmanı tarafından uygulanacak teknikler aşağıdaki gibidir:

Yarık Çatlak Tedavisi: Etiket izni doğrultusunda, haşerelerin barındıkları, üredikleri yarık ve çatlaklara, yarık ve çatlağın bulunduğu ortam baz alınarak likit, toz ve yem formülasyonunda rezidüel insektisitler uygulanır.

Barier Tedavisi: Haşerelerin gezindikleri yerler olan duvar ve zemin kenarlarına düşük basınçlı rezidüel likit insektisit uygulanır.

Spot ve Boşluk Tedavisi: Dolap, tezgah ve ekipman altı ve arkası gibi loş ve korunmalı yerlere likit, toz veya yem formülasyonunda rezidüel insektisit uygulaması yapılır.

Jel Yem Tedavisi: Gıda üretim alanlarında, elektrik panosu ve motoru gibi gerekli görülen bölgelerde, yem formülasyonunda jel yemler kullanılır.

Monitoring: Popülasyonun büyüklüğünü ve yerini saptamak amacıyla, kritik bölgelere yapışkanlı monitör ve istasyonlar yerleştirilir.

Dış Alan Tedavisi: Esas yaşama ortamı dış alan olan bazı yürüyen böcekler problem oluşturduğunda, bu böceklerin bina içine girişini önlemek için bina etrafında 1 mt. genişliğindeki alana rezidüel likit insektisit uygulanır.

Haşerenin biyolojisi, yaşayışı ve alışkanlıkları gibi bilimsel temellere dayalı haşere kontrol yöntemlerinde kullanılan tüm pestisit ve ekipmanlar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

 

MİNİ FIX PAKETİ

Beyaz eşya montaj/demontaj hizmeti ürün içerik ve uygulaması:

Hizmet Ağı içerisinde yer alan anlaşmalı servislerle çalışır durumdaki, garanti kapsamı dışındaki Çamaşır Makinesi, kurutma makinesi, televizyon, fırın, aspiratör, ocak, buzdolabı,derin dondurucu davlumbaz gibi beyaz eşyalarda yılda 1 defaya mahsus ücretsiz montaj / demontaj hizmeti verilmektedir. Elektrik tesisat ve, aksesuarları hizmeti ürün içerik ve uygulaması Hizmet Ağı içerisinde yer alan anlaşmalı servislerle Elektrik anahtarı, iç kapı zili, priz, florasan, elektrik duyları, kapı otomatı takımı işlemleri yılda 1 defaya mahsus ücretsiz olarak verilecektir.

Aksesuar Montaj hizmeti ürün içerik ve uygulaması:

Hizmet Ağı içerisinde yer alan anlaşmalı servislerle; Havlu askılıkları, sabunluk, kağıt askılıkları, korniş montajı, stor perde, kısmi parça olarak veya bütün olan raf montajları, ahşap mobilya aksesuar montajları (kulp, çekmece kolu vb.) tablo, resim, duvara asılan ürünlerin montajı (Belge, süs eşyaları vb) yılda 1 defaya mahsus ücretsiz verilecektir.

Avize montajları ürün içerik ve uygulaması:

Anlaşmalı servislerle; Özel bağlantı gerektirmeyen avize, aplik, aydınlatma aparatları yılda 1 defaya mahsus ücretsiz olarak verilecektir. Minifix paketi yılda 1 defaya mahsus tek seferde 10 adede kadar geçerlidir.

 

DİYETİSYEN DANIŞMANLIK HİZMETİ

Diyetisyen Danışmanlık Tasarruf Planı ile konut sigortasına ek olarak Türkiye çapında üst düzeydeki diyetisyenlerden bu hizmeti ücretsiz ve indirimli uygulamalar şeklinde alabilirsiniz.


DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Magdeburger Sigorta, sigortacılık ve finans sektöründe deneyimli ve yetkin kadrosu ile komple sigorta hizmetleri sunuyor.

Tüm Ürünler
Acente Bul
Magdeburger Sigorta