0850 808 26 24

Özel Sağlık Sigortasında sigortalanma yaş sınırı nedir?

Özel Sağlık poliçelerinde sigortalanma yaşı 0-64 yaş arasıdır. 18 yaşından küçük kişiler tek başına sigortalanmamaktadır. Yenidoğan bebekler 15 gününü doldurduktan sonra teminat kapsamına alınmaktadır. · 

Özel Sağlık Sigortası Paket 1 ve Paket 2 için geçerli sigortalanma yaş aralığı 0-64 yaştır. Özel Sağlı Sigortası Paket 3 ve Paket 4'te ise 0-65'tir. 

Özel Sağlık Sigortası Poliçesi Yurt Dışında Geçerli midir?

Poliçenizde yer alan mevcut limitleriniz doğrultusunda yurt dışında da Sağlık Sigortanız geçerli olacaktır.

Magdeburger Özel Sağlık Sigortasını Nereden Alabiliriz?

Magdeburger Sigorta Acentelerinden Özel Sağlık Sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Magdeburger Sağlık Sigortası’nın geçerlilik süresi nedir?

Özel Sağlık Sigortasının geçerlilik süresi 1 yıldır.

Magdeburger Ömür Boyu Yenileme Güvencesi nedir, nasıl hak kazanılır?

Kesintisiz 3 yıl boyunca sigortanızın devam etmesi halinde, 3 yıl sonunda sağlık durumunuz esas alınarak risk değerlendirmesi yapılarak Ömür Boyu Yenileme Garantisi hakkına sahip olabilirsiniz. Ömür Boyu Yenileme Garantisine hak kazandığınız tarihten sonra ortaya çıkan hastalıklar için ek prim uygulanmadan ve teminat kapsamınız daralmadan yaşamınız boyunca Magdeburger güvencesinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

MAGDEBURGER ÖZEL SAĞLIK SİGORTASINDA BEKLEME SÜRESİ MEVCUT MUDUR?

Yatarak tetkik/tedavi giderleri ani veya kaza sonucu olarak ortaya çıkmasına bakılmaksızın, sigorta başlangıç tarihinden itibaren paket seçimine göre süre gelecek 12 ay süre ile kapsam dışındadır.


Sıkça Sorulan Sorular

Özel Sağlık Sigortası, özel hastanelerde sağlık hizmetlerinden en avantajlı şekilde faydalanmanızı amaçlar. Tedavi sırasında kullanılan tetkik ve tedavi yöntemleri poliçe kapsamında belirtilen limitler dahilinde sigorta şirketi tarafından karşılanırken, poliçeniz kapsamında faydalanacağınız sağlık hizmetleri  “yatarak tedavi teminatı” ve “ayakta tedavi teminatı” şeklinde kategorize edilebilir. 

Tüm sağlık sigortası poliçelerinde olduğu gibi Magdeburger Özel Sağlık Sigortası'nda da bekleme süresi bulunmaktadır. Bekleme süresi 12 aydır. Detaylar için poliçe özel şartlarını inceleyebilirsiniz.

Magdeburger Sigorta’da Kesintisiz 3 yıl boyunca sigortanızın devam etmesi halinde, 3 yıl sonunda sağlık durumunuz esas alınarak Ömür Boyu Yenileme Garantisi hakkına sahip olabilirsiniz. Ömür Boyu Yenileme Garantisine hak kazandığınız tarihten sonradan ortaya çıkan hastalıklar için ek prim uygulanmadan ve teminat kapsamınız daralmadan yaşamınız boyunca Magdeburger güvencesinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Magdeburger Sigorta, sigortacılık ve finans sektöründe deneyimli ve yetkin kadrosu ile komple sigorta hizmetleri sunuyor.

Tüm Ürünler
Acente Bul
Magdeburger Sigorta