0850 808 26 24

Can Dostum Sigortası ile aşıları tamamlanmış, 6 aydan büyük 10 yaştan küçük olan tüm ırk ve cinsiyetteki (5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve bağlı yönetmeliklerde Türkiye’de üretimi, satışı ve beslenmesi yasaklanmış olanlar hariç) kedi ve köpekler için trafik kazası, yüksekten düşme, zehirlenme, yanma, yabancı cisim yutma gibi acil durumlarda ihtiyaç duyulabilecek tedavi hizmetlerini anlaşmalı veteriner hekimlerimiz ile karşılıyoruz. Üstelik can dostumuzun sahibini de ferdi kaza sigortası ile güvence altına alıyoruz.

Can Dostum Sigortası ile sevgisi dünyaya bedel tüylü dostlarınızın sağlığını ve geleceğini güvence altına alın!

Magdeburger Sigorta, HAYTAP iş birliğiyle sahipsiz hayvanlara destek verecek.

Sigortacılık dünyasının köklü markası Magdeburger Sigorta, evcil kedi ve köpeklerin acil sağlık ihtiyaçlarını güvence altına alan Can Dostum Sigortası kapsamında evdeki dostlarımızı koruma altına alırken, sokakta yaşam mücadelesi veren Can Dostlarımızı da unutmuyor ve Türkiye’de hayvan hakları, kimsesiz sokak hayvanlarına sürdürülebilir destek çalışmaları yapan en köklü sivil toplum kuruluşlarının başında gelen HAYTAP ile iş birliği yapıyor.

Magdeburger Sigorta, Haytap sponsorluğu kapsamında Bursa’da bulunan Emekli Hayvanlar Çiftliği’ne Mobil Ev hediye ederek, HAYTAP Emekli Hayvanlar Çiftliği’nin sponsorları arasında yer alırken; emekli hayvanlar çiftliklerinin genişletilmesi ve sahipsiz hayvanların sağlık ihtiyaçları alanlarındaki projeleri için kurumsal destek sağlayacak. Ayrıca, evcil dostlarımıza özel geliştirdiği Can Dostum Sigortası kapsamında da her yeni poliçeyle HAYTAP’a kaynak aktaracak.


DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Magdeburger Sigorta, sigortacılık ve finans sektöründe deneyimli ve yetkin kadrosu ile komple sigorta hizmetleri sunuyor.

Tüm Ürünler
Acente Bul
Magdeburger Sigorta