0850 808 26 24

Cep telefonları kırılabilir, bozulabilir veya çalınabilir ama sorun değil! Magdeburger Cep T Sigortası ile cep telefonları güvencede.

Teknolojiyi hayatımızın merkezine yerleştiren cep telefonları; hırsızlık, ekran kırılması, sıvı teması, yüksek voltaj ve hatalı aksesuar kullanımına karşı, Magdeburger Sigorta’nın güvencesi altına alınıyor.

Ekran Kırılması Teminatı ve Geniş Teminat olarak iki seçenek ile sunulan Cep Telefonu Sigortası gündelik hayatın içerisinde sıklıkla yaşanan hasar durumlarında geniş teminatlarıyla sigortalıların yanında. Cep telefonunuz hasar gördüğünde, 2 defa Garanti Dışı Onarım veya bir defa Tam Ziya / Pert* teminatından poliçeniz kapsamında yararlanmak mümkün.

Cep Telefonu Sigortası hasar süreci yönetimi ile sigortalılara konforlu bir hizmet sunuluyor. Hasarlı cep telefonunun tamir sürecini başlatmak için tek yapılması gereken ise Magdeburger Çağrı Merkezi’ni aramak ve IVR üzerinden Cep Telefonu Sigortası’nı tuşlamak.

Sürecin devamında ise sigortalıya iletilen kargo teslim onay kodu ile cep telefonu kargo yoluyla Magdeburger Sigorta’ya ulaştırılır. Tamirat süreci sonrasında yine aynı şekilde cep telefonu sigortalıya kargo yoluyla ulaştırılır.

 

TEMİNATLAR

Ekran Kırılması Teminatı: Yılda 2 kez, ekran kırılması halinde ekranın yenisiyle değiştirilmesi teminatı.

Geniş Teminat: Kaza Sonucu Hasar Görme, Ekran Kırılması, Yüksek Voltaj ile Hasar Görme, Sıvı Teması, Hatalı Aksesuar Kullanımı, Hırsızlık, Pert

Ürünün Avantajları

Ücretsiz Lojistik ve Profesyonel Süreç Yönetimi Teminat kapsamda 2 defa Garanti Dışı onarım veya Teminat kapsamında bir defa Tam Ziya / Pert* teminatı.

*(Tam Ziya / Pert durumunda %30 muafiyet uygulaması vardır.)


DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Magdeburger Sigorta, sigortacılık ve finans sektöründe deneyimli ve yetkin kadrosu ile komple sigorta hizmetleri sunuyor.

Tüm Ürünler
Acente Bul
Magdeburger Sigorta