0850 808 26 24

Zorunlu trafik sigortanız karşı taraf ve üçüncü kişilerde meydana gelen zararlar sonucunda size yöneltilebilecek hukuki sorumluluğunuzu karşılar. Kasko Sigortası ise aracınızı, hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması ve yanması gibi durumlara karşı koruma altına alır.

Magdeburger Sigorta ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun Kasko tekliflerini ve ek teminatları seçin, aracınızı ana teminatların yanı sıra, doğal afetler, toplumsal hareketler ve terör olayları sonucunda meydana gelen hasarlarda da güvence altına alın.

Magdeburger Genişletilmiş Kasko Paketi: Orijinal parça + istenilen serviste tamir imkânı

Magdeburger KaskolaMAG: MAG Servislerde tamir imkânı sunan, fiyat avantajlı, yeni nesil kasko sigortası

KaskolaMAG Broşürü İçin Tıklayınız

Arıza durumunda aracın çekilmesi ve kurtarılması, yol kenarı yardım, lastik değiştirilmesi, kaza durumunda kiralık araç ve diğer yardım hizmetlerinden faydalanmak için 0850 808 26 24 numaralı Magdeburger Sigorta  Yardım Hattı’ndan detaylı bilgiyi hemen alın.

Aracınızın İhtiyacı Olan KaskolaMAG Ürünün Avantajları Neler?

Anlaşmalı olduğumuz MAG Servislerde aracınızın onarım sonrası avantajlarını keşfedin!

MAG Servis Avantajları Neler?

MAG Servis Onarım Sonrası Ayrıcaklar Neler?

 

Geniş servis ağı listemiz için tıklayın.

 

 


Sıkça Sorulan Sorular

Kasko Sigortasının primi veya ücreti, aracınızın markası, modeli, üretim yılı, sigortalı yaşı, ikamet edilen il, aracın kullanım tarzı ve sigortalının hasar geçmişi vb. kriterlere göre belirlenmektedir. 

Trafik Sigortası zorunlu olup, üçüncü şahısları koruma altına alırken Kasko sigortasında ise kendi aracınızı oluşabilecek risklere karşı korumuş olursunuz.

Kasko Sigortası ile aracınızı, hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması ve yanması gibi durumlara karşı koruma altına almış olur olursunuz.

 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Magdeburger Sigorta, sigortacılık ve finans sektöründe deneyimli ve yetkin kadrosu ile komple sigorta hizmetleri sunuyor.

Tüm Ürünler
Acente Bul
Magdeburger Sigorta