0850 808 26 24

Magdeburger Kritik Hastalıklar Sigortası Onkoloji Destek Paketi ile sigortalıya Kritik Hastalıklar tanımı kapsamında yer alan kanser tanısı konulması durumunda anlaşmalı kurumlarda geçerli hizmet kapsamında uygulanan hizmetler şöylerdir: 

 

- Anlaşmalı kurumlarda kemoterapi ve radyoterapi uygulama seansları da ücretsiz olarak karşılanacaktır. İlgili tedavi hizmetleri, tehlikeli hastalık tazminat başvurusu itibarıyla 1 yıl süre için geçerlidir.

Önemli Notlar:

Kritik Hastalıklar Onkoloji Destek Paketi’nde başvuru formunun doldurulması zorunlu değildir.

Transfer hizmetleri İstanbul / İzmir / Ankara / Bursa illerinde geçerlidir.


Sıkça Sorulan Sorular

Kritik hastalıklar sigortası, riskli ve zorlu hastalıkları içeren bir sigorta türüdür. Hastalığın gerçekleşmesi durumunda toplu tazminat ödemesi ile finansal destek sağlar. 

Magdeburger Sigorta’nın sigortalılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığı yeni kritik hastalıklar sigortası için 4  farklı paket sunuyoruz. 

Kritik Hastalıklar Sigortası Paketlerimiz aşağıdaki gibidir:

Paket - 1 30 Bin TL 

Paket -2 50 Bin TL 

Paket -3 100 Bin TL

Paket - 6 50 Bin TL + Onkoloji Destek Paketi

Kritik Hastalıklar Paketi İçeriği şu şekildedir:

  • Kritik hastalık teminatı
  • Ambulans

Magdeburger Kritik Hastalıklar Sigortası sigortalanma yaşı 18-55 (dahil) yaştır. 65 yaş ve sonrası için poliçe teminatı verilmemektedir.

Magdeburger Kritik Hastalıklar Sigortası teminatı için sigorta başlangıç tarihinden itibaren 3 ay bekleme süresi uygulanmaktadır.

Magdeburger Kritik Hastalıklar Sigortası poliçe süresi, poliçe başlangıç tarihinden itibaren 1 yıl geçerli olacaktır.

Magdeburger Sağlık Sigortası Acentelerinden Kritik Hastalıklar Sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Yurt dışında yapılan teşhis ve tedavi giderlerine ait faturalar ve bu tedavilere ait rapor ve tetkik sonuçlarının, bu belgeler İngilizce dışında bir dilde ise, Türkçe tercümeleriyle beraber gönderilmesi gerekmektedir.  Çeviri ücreti sigortalı tarafından karşılanacaktır.

Magdeburger Kritik Hastalıklar Sigortasında Ömür Boyu Yenileme Garantisi uygulaması bulunmamaktadır.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Magdeburger Sigorta, sigortacılık ve finans sektöründe deneyimli ve yetkin kadrosu ile komple sigorta hizmetleri sunuyor.

Tüm Ürünler
Acente Bul
Magdeburger Sigorta