TRAFİK SİGORTASI

TEKLİF AL

 

 

Zorunlu Trafik Sigortası, Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir kaza nedeniyle diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alır.

Magdeburger Sigorta ile Zorunlu Trafik Sigortası, poliçede kayıtlı aracın işletilmesi esnasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza nedeniyle üçüncü şahıslara verilebilecek bedeni ve maddi zararlardan dolayı size yöneltilebilecek hukuki sorumluluğu güvence altına alır. (2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na göre ve Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası genel şartları ve zorunlu sigorta limitlerine kadar)

Zorunlu Trafik Sigortanızı, avantajlı Magdeburger yardım paketleri ile genişletin. Kaza sonrasında hem sizin aracınız, hem karşı araç en yakın yetkili servisimize çekilsin.

Maddi Zararlar Teminatı

Sağlık Giderleri Teminatı

Sürekli Sakatlık Teminatı

Ölüm Teminatı

Dilerseniz tek bir poliçe ile Magdeburger Zorunlu Trafik Sigortasını ek teminatlarla genişletin;

- İMM (İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası)

- FERDİ KAZA

- HUKUKSAL KORUMA

- MAGDEBURGER YARDIM

- MAGDEBURGER YARDIM EKSTRA

 

Teminatlar Kapsam Trafik Asistanlı Trafik Ekstra Trafik
Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik Sigortası) - Var Var Var
İhtiyari Mali Mesuliyet - - - 50.000 TL den başlayan
Ferdi Kaza - - - 5.000 TL den başlayan
Hukuksal Koruma - - - 5.000 TL den başlayan
Magdeburger Yardım Aracınızın ve Karşı Aracın Çekilmesi - Aracınızın ve Karşı Aracın Kurtarılması - Aracınızın Kaza Sonucu Yaralanma Durumunda Nakli - Var Var
Magdeburger Yardım-Ekstra Araç Arıza Asistans Teminatı - Periyodik Muayene Ağır Kusur Teminatı - Araç Satış Ekspertizi Teminatı - Psikomax Psikoloji Yardım Teminatı - - Var

 

Ürün Genel Şartları (Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası genel şartları için tıklayınız.)

Motorlu Kara Taşıtları İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları tıklayınız.

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları tıklayınız.

Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları tıklayınız.